Metamorfozy

Hej To ja Kuba! mam 15 lat. Jak wiecie schudłem już 40 kg i czuje się świetnie a to jeszcze nie koniec.

 

Od kiedy zacząłem (od października) się zdrowo odżywiać czuje się od razu lepiej tzn. nie jestem senny, mniej się męczę, mogę chodzić na dłuższe spacery, coś wam powiem ja nie miałem w ogóle ruch nic zero miał być orbitek ale nie wyszło pomogła mi sama dieta zero słodyczy a tym bardziej fast -food i inne podobne. Dlaczego chciałem iść na dietę? Otóż to, że moja waga mnie przerażała była bardzo duża na wf nie mogłem dać sobie rady najbardziej jak był bieg na długi dystans to było najgorsze. A poza tym gdybym się nie ograniczył mogłaby mi grozić cukrzyca i wiele innych różnych chorób teraz czuję się znakomicie.W pierwszym miesiącu schudłem: 12,5 kg, w drugim miesiącu: 7,8 kg, w trzecim miesiącu: 5,7 kg, w czwartym miesiącu: 4 kg, w piątym miesiącu: 3,3 kg, w szóstym miesiącu: 2,5 kg, w siódmym miesiącu: 2 kg, w ósmym miesiącu: 2,2 kg. Teraz jestem na diecie wyrównawczej następną wizytę mam po wakacjach.

Trzymajcie kciuki pozdrawiam fanów bloga pani doktor. Do zobaczenia po wakacjach.

Moi drodzy!!! Chciałabym się pochwalić , że po 5 miesiącach ciężkiej pracy , ogromnych wyrzeczeniach (dieta 2018) osiągnęłam wynik -23 kg!!!

Zostało jeszcze troszkę, ale jest to juz mój ogromny sukces…!!! Dziękuję Pani Elu za wsparcie , bo oprócz samozaparcia , Wielkiej motywacji, ogromne wsparcie Pani to drugi z czynników wpływających na mój wynik…

Pani Agnieszka Antoszak

Gabinety: Pleszew, Kalisz, Września, Jarocin, Konin

ActMedia © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie artykułów w całości lub we fragmentach bez zgody jest zabronione.