Idea bloga

W czerwcu 2019 r minęło 20 lat mojej pracy dietetycznej. Na przestrzeni lat prowadziłam wykłady i szkolenia z tej tematyki, a od 16 lat po uzyskaniu stopnia naukowego doktora prowadzę prywatną praktykę dietetyczną i psychologiczną. Lata doświadczenia w pracy wykładowcy i praktyka dietetyka pokazały mi, że leczenie dietą to nie tylko zamiana nawyków żywieniowych w oparciu o zbilansowaną dietę i edukację zdrowotną.

Rosnąca w zawrotnym tempie liczba chorych, na choroby cywilizacyjne o charakterze przewlekłym, wskazuje iż niezbędne jest obecnie Holistyczne podejście do zdrowia. Holistyczne czyli całościowe, z uwzględnieniem całokształtu stanu zdrowia, kondycji fizycznej oraz samopoczucia psychicznego. Dlatego w swojej pracy, łączę wiedzę zdobytą z kilku kierunków studiów tj.: medyczną, dietetyczną, psychologiczną i psychoterapeutyczną. Ukończone studia z zakresu psychologii klinicznej oraz studia z zakresu psychoterapii, pozwalają mi efektywniej pomagać. Najlepszą rekomendacją są zadowoleni pacjenci,
z efektów leczenia.

Mając na uwadze Państwa potrzeby, uruchomiliśmy platformę informacyjną, która w dobie natłoku informacji pomoże odnaleźć Państwu, naukowe źródła wiedzy dotyczące profilaktyki zdrowotnej tj; dbałości o higienę psychiczną, prawidłowe odżywianie i aktywność ruchową dostosowaną do stanu zdrowia.

Nasz zespół będzie dzielił się z Państwem, publikacjami z zakresu psychologii, psychoterapii oraz dietetyki klinicznej i sportowej.

Życzę miłej lektury. Wracajcie do nas często i komentujcie artykuły.

dr Elżbieta Konieczna

Gabinety: Pleszew, Kalisz, Września, Jarocin, Konin

ActMedia © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie artykułów w całości lub we fragmentach bez zgody jest zabronione.